Ahşap 3D Puzzle Alfabe

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 90.00 ₺ 70.00 ₺

Ahşap 3D Puzzle Alfabe

Ahşap 3D Puzzle Alfabe türkçe alfabeyi A’dan Z’ye kadar öğretir. Zemin şekil ilişkisini ayırt etme yeteneğini geliştirir, görsel algı ve hafızayı güçlendirir. Renk tanıma, harf öğrenme, sıralama, yapmasına yardımcı olur. Zeka ve dil gelişiminde etkisi büyüktür. Tabla kısmında aynın yerleri bellidir. Çocuklar parçaları uygun zemine yerleştirmeye çabalar.

Ürünün Özellikleri

- Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

- Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

-Oyuncaklar nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

- Oyuncakların köşeleri pahlanmış, sivri kenarları yoktur.

- 26 adet ahşap büyük harf puzzle parça ve 1 adet ahşap tabladan oluşmaktadır.

- Puzzle parçaları ahşaptan yapılmıştır, üç boyutlu tasarlanmış olması sayesinde çocuklar parmakları ile kolaylıkla kavrayıp tutabilirler. Ayrıca parçaların üç boyutlu olması çocukların tablanın dışında da oyun kurduklarında zeminde düşmeden ayakta durmalarını sağlar.

- Tabla kısmında harflerin yerleri bellidir. Çocuklar harfleri uygun zemine yerleştirmeye çabalar. Harfleri böylelikle tanımış olurlar. Alfabeyi öğrenmelerini kolaylaştıran bir oyuncaktır.

- Ürün Bilgileri:Boy:30 cm En:21,5 cm Yükseklik:3,5 cm Harf kalınlığı: 1 cm

Ahşap Puzzle 

Puzzle kelime olarak “Yapboz” manasına gelir. puzzle oynama mantığı belirli parçaların birleştirilmesi ile ortaya bir şekil, yazı ya da resim çıkması için tasarlanmış oyuncak türüdür. Birleştirme, yeniden oluşturma, yerine takma gibi faaliyetlerle çocukların görsel zekalarını ve motor becerilerini geliştirmeleri için tasarlanmıştır. Çocuklarımızın severek oynadığı aynı zamanda çocuğun gelişimini gözlemleyebileceğimiz eğiticibir oyuncaktır.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın