Ahşap 3D Maket Aynalı Set

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 110.00 ₺ 80.00 ₺

Ahşap 3D Maket Aynalı Set

Ahşap Oyuncak

Çocuklar Ahşap Oyuncakla oynarken doğanın içerisindeymiş gibi hisseder. Ahşap nesneler doğal enerji verirler, çünkü ahşap doğanın kokusunu sıcaklığını kendine çeker ve bunu çocuklara hissettirir. Okul öncesi dönemindeki çocuklar sade ve basit oyunlar oynarken, büyük yaştaki çocuklar aynı oyuncaklarla çok daha fazla hayal gücü gerektiren, karmaşık senaryolu oyunlar kurabilirler. Ahşap oyuncaklar Plastik oyuncaklara göre daha sağlamdır, kırıldıkları zaman tamir edilmesi mümkündür. Çocuğun zihinsel ve fiziksel becerileri geliştikçe oyuncakla ilişkisi de gelişir. Pedagoglara göre ahşap oyuncak çocukların gelişiminde daha faydalıdır. Ahşap oyuncaklar çok yönlü ve çok amaçlıdır, hayal gücünü destekler, cesaretlendirir, kontrolü ele alabilme yetisi kazandırır.

Ahşap 3D Maket Aynalı Set 

Çocuğa kendi başına kullanabileceği bir ortam vermeliyiz. Kendin yap mantığını yerleştirmeye çalışan bu keyifli set ile çocuğunuz hem öğrenecek hem eğlenecektir.Çocuğun ince motor gelişimine, çocuğun sorumluk sahibi olmasını yapması gereken görevleri üstlenmesini sağlar. Çocuklar her zaman yeni şeyler keşfetmeye heveslidir. Öğrenmeyi sağlıklı bir şekilde teşvik eden oyuncaklara sahip bir çocuk hayatının ilerleyen dönemlerinde kullanacağı önemli becerilerini de geliştirir.

Ürünün Özellikleri

* Doğal ağaçtan imal edilmiştir.

*Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

*Ahşap oyun materyallerimiz el yapımı olduğundan görselden (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) küçük farklılıklar olabilmektedir.

*Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

*Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinebilip, hijyenik kalması sağlanabilir.

*Oyun evleri için de uygundur.1 adet masa, 1 adet sandalye, 1 adet çiçek, 1 adet sallanan at, 1 adet sallanan sandalye 

*Kutu Ölçüsü: 21 x 16 x 5.5 cm.

*İthal oyuncaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Oyun evleri için de uygundur.1 adet aynalı masa, 1 adet sallanan sandalye, 1 adet çiçek, 1 adet sehpa, 1 adet abajur,1 adet sandalye 

Kutu Ölçüsü: 21 x 16 x 5.5 cm.

İthal oyuncaktır.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın