Ahşap 3D Katamino

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 90.00 ₺ 70.00 ₺

Ahşap 3D Katamino

Ahşap malzemenin doğal ve sade yapısı çocuklarınız büyürken sağlıklı bir gelişim sunacaktır. Okul öncesi dönemindeki çocuklar sade ve basit oyunlar oynarken, büyük yaştaki çocuklar aynı oyuncaklarla çok daha fazla hayal gücü gerektiren, karmaşık senaryolu oyunlar kurabilirler. Katamino mantık yürütme, sabretme, dikkat ve odaklanma yetisinin gelişimine kaktı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra uzaysal ya da 3 boyutlu düşünme becerisini de geliştirmektedir. Katamino, düşünce becerisini ve gözlem yeteneğini de geliştirdiği için uluslararası birçok ödül almıştır. Ahşap 3D Katamino’da amaç rengarenk tahta şekillerini, kitapçıkta belirtilen yönlendirmeyle, oyun tahtasına herhangi bir boşluk bırakmadan yerleştirmektir ve dikdörtgeni tamamlamaktır. Zorluk seviyesine karar verin ve oyun alanındaki dikdörtgeninizi belirleyin. Çocuklar 3 ve 4. zorluk seviyelerinden Katamino'yu oynamaya başlayabilirler. Kitapçıktan, dikdörtgeni oluşturmak için kullanabileceğiniz tahta şekillere bakın ve arada boşluk kalmayacak şekilde pentayı tamamlayın.

Malzeme ve Ürün Detayları

  • 21 adet renkli tahta şekiller, 1 adet oyun tablası ve 1 adet yönerge kitapçığından oluşmaktadır.
  • Ahşap 3D Katamino ölçüsü: 30 cm x 15 cm
  • Ürün  "DOĞAL AĞAÇ" 'tan üretilmiştir.
  • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır.
  • 5+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın