Ahşap 3 Katlı Oyun Evi Demonte

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

150.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 310.00 ₺ 250.00 ₺

Ahşap 3 Katlı Oyun Evi Demonte

Ahşap 3 Katlı Oyun Evi Demonte ile çivi ve çekiç kullanmadan, parçaları birbirine geçirerek kolay bir şekilde montajını yapabilirsiniz. Oyun evleri, çocuklarınızın iç dünyasını keşfetmek için kullanılan en önemli oyuncaklardan birisidir. Hayal güçlerini kuvvetlendirir, kendi aile ilişkileriniz ya da arkadaşları ile ilişkilerini güçlendirir. Evinin odalarını kendi düzenler ve isteğine göre küçük eşyalar alıp oyun evinde düzen kurabilir. 3 katlıdır, taşınabilir merdiveni vardır.

Ürünün özellikleri

- 6 mm kalınlıklarda MDF den üretilmiş bir üründür. 

- Ahşap oyuncaklarımız el yapımı olduğundan görselden (renk farklılıkları, ağaç budak izi vs.) küçük farklılıklar gösterebilir.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklarımız nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

-  Oyuncaklarımızın köşeleri pahlanmıştır. Sivri kenarları yoktur.

- Ürünün Ölçüleri: 70 cm x 60 cm x 50 cm 

- 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Ahşap Oyuncak

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarımızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir.  Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarımıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağza sürülse dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın