Ahşap 2 Katlı Oyun Evi

  • ALICI KORUMA

  • Koşulsuz iade garantisi

    Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

100.00 ₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

Fiyat: 160.00 ₺ 130.00 ₺

Ahşap 2 Katlı Oyun Evi

Ahşap 2 Katlı Oyun Evi çocuklara kendi başına oynayabileceği bir ortam verir. Maketten eşyalarını dilediği gibi yerleştirir, ailesiyle beraber keyifle oyun oynayabileceği bir ortam oluşturur. Çocuğun ince motor gelişimine katkıda bulunur. Çocuğun sorumluluk sahibi olmasını, yapması gereken görevleri üstlenmesini sağlar. Çocuklar her zaman yeni şeyler keşfetmeye heveslidir. Öğrenmeyi sağlıklı bir şekilde teşvik eden oyuncaklara sahip bir çocuk hayatının ilerleyen dönemlerinde kullanacağı önemli becerilerini de geliştirir. Oyun evi 2 katlıdır ve 2 adet balkonu bulunmaktadır.

 Ürünün Özellikleri

- 3 mm çift taraf boyalı MDF ve 25 mm doğal ağaç ‘tan üretilmiştir.

- Oyuncaklarımızda  kullanılan boyalar EN 71-3 standartlarındadır.

- Oyuncaklarımız pürüzsüz yüzeylere sahip olup, tüm zımparalama işlemleri el ile yapılmaktadır.

- Oyuncaklarımız nemli bez veya elma sirkesi ile silinerek dezenfekte edilebilir.

-  Oyuncaklarımızın köşeleri pahlanmıştır.  Sivri kenarları yoktur.

- Ölçüleri: 47 cm x 44 cm x 21 cm 

- Türkiye de üretilmiştir.

 - İçerisindekiler; 1 adet mutfak tezgâhı, 1 adet masa, 4 adet sandalye, 1 adet sallanan sandalye, 1 adet yatak, 1 adet makyaj aynası bulunmaktadır.

Ahşap Oyuncak

“Sağlıklı oyuncak” denilince ilk akla gelen doğal olarak ahşap oyuncaklardır. Bize doğanın hediyesi olan ahşap binlerce yıldır hayatımızın tüm alanlarına olduğu gibi çocuklarınızın da ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmış böylece onlara oyuncak olarakta çok uzun zamandır eşlik etmeye devam etmişlerdir.  Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için özel olarak hazırladığımız ahşap oyuncaklar serisini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış oyuncaklarımız boyalı ve boyasız olarak iki grup olarak sunulmuştur. Boyanmış olan oyuncaklarımızın boyası, çocuklarınıza zarar vermeyen, uzun süre temasta ağıza sürüldüğünde dahi ahşaptan çocuğa geçmeyen, sağlıklı, bize özel formülü ile hazırlanıp üretilmiştir.

 

Yorumlar

Puan Ortalaması: 0

Bu ürün için verilen puanlar

Pozitif (5.0%)
5 Yıldız (0)
4 Yıldız (0)
Orta (0%)
3 Yıldız (0)
Negatif (0%)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Üye Puan Yorum

Görüşleriniz Bizim için Değerli!

Bir yorum yapın