3D Animasyonlu Sihirli Boyama Kitabı

 • ALICI KORUMA
 • Koşulsuz iade garantisi

  Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, üründe bir deformasyon olmadığı müddetçe iade almayı taahhüt ediyoruz

50,00₺ 85,00₺ -42%
Ürün Kodu: ACO 593
4,5% of 90
4,5

3D Animasyonlu Sihirli Boyama Kitabı

Magic Paketten çıkan kalemin içi suyla doldurulur. Kalem siyah-beyaz sayfaların üzerine sürüldüğünde rengarenk resimler ortaya çıkar. Renkli resimler bir süre sonra kendiliğinden kaybolur ve sayfalar tekrar siyah beyaz hale geri döner. Böylelikle tekrar tekrar kullanılabilir. 3D Animasyonlu Sihirli Boyama Kitabı'nda 4 sayfa boyama alanı, 4 sayfa da hareketli 3D Animasyon mevcuttur. Kutu içinde yer alan plaka, sayfaların üzerine getirilip hareket ettirildiğinde, sihirli sayfalar hareket etmeye başlar. Çocuklarınızın yaratıcı düşünme becerilerini geliştirebilecekleri, hikaye kurup hayal güçlerini destekleyebilecekleri bu ürün sayesinde eğlenceli aile saatleri yaşayabilirsiniz.

Malzeme ve Ürün Detayları

 • 3D Animasyonlu Sihirli Boyama Kitabı ölçüsü: 24 cm x 16,5 cm x 3,5 cm
 • Ağırlık: 240 gr
 • Ürünlerimizin ağırlık ve ölçüleri yaklaşık değerlerdir.
 • Ürünlerimizde kullanılan boyalar EN71_3 oyuncak güvenliği standartlarına uygundur ve sağlığa zararlı değildir.
 • Oyuncaklar oyun bitiminde gerekli görülürse, elma sirkesi ile silinerek hijyenleri sağlanabilir.
 • Sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamıştır. Çocuklarımız rahatlıkla ahşabın doğal kokusunu ve dokusunu hissedebilirler.
 • 3+ yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.
 

 

Çocuk ve Ahşap Oyuncak

Bebeklik döneminden itibaren çocuğun hayatına giren oyun ve oyuncakların çocukluk dönemi boyunca da önemli bir yeri olur. Oyuncak ile oynamak sosyal etkinlik olmasının yanı sıra çocuğun birçok gelişiminde de etkin rol oynamaktadır. Bizler de bu nedenle çocuğunuzun uzun süre vakit geçirebilmesine olanak sağlayan dayanıklı, doğal, hijyenik yapısıyla çocuk sağlığı açısından güven veren ahşap malzemelerden oyuncaklar üretiyoruz. Ahşap malzemenin doğal dokusu ve sade yapısı çocukların yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik uygun ortamlar sunmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca ahşap oyuncakların birden fazla fonksiyonu olmasının avantajını kullanarak, bilişsel, fizyolojik ve psikolojik gelişimlerini desteklemelerine fırsatlar sunabilmektedir. Oyuncakların kullanımı çocuklarınızın hayal gücüne bağlı olarak her defasında farklı bir oyun kurmalarına olanak vermektedir ve gelişim becerilerini destekleme konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ahşap malzemeden yapılan oyuncakların dayanıklı olması, uzun süre kullanıma uygun ve çevreye duyarlı bireyler yetişmesine de kazanım sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayata dokunarak, deneyerek ve yaşayarak öğrenmesine imkan sunan ahşap oyuncaklarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış.
BUNLARI DA SEVEBİLİRSİNİZ
whatsapp